+48 662 597 373 biuro@jasmincomplex.pl
Zadzwoń
Mapa

Hotel Wadowice

Hotel, spa, restauracja - JasminComplex

Poszukujesz Hotelu w pobliżu Wadowic - skorzystaj z naszych usług w JasminComplex.

Nasz obiekt umiejscowiony 15 km od centrum Wadowic, oferuje Państwu usługi hotelarskie najwyższej jakości. Dysponujemy pokojami zarówno dwu osobowymi, oraz rodzinnymi. Wszystkie nasze pokoje posiadają wygodne łóżka, są klimatyzowane oraz prywatną łazienkę. Bez wątpienia zadbamy o to aby po powrocie z miasta papieskiego, poczuli się Państwo jak u siebie w domu. Zadbamy o to aby mieli Państwo spokój, ciszę i mogli się zrelaksować w naszym centrum SPA. Obiekt przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych, tak aby bez problemu każdy nasz klient miał łatwiejszy dostęp do każdego pomieszczenia podczas swojego wypoczynku.

 

Nasz obiekt posiada również restaurację, w której będą Państwo mogli zjeść, smaczne śniadanie, czy też obiad. Szef naszej kuchni dołoży wszelkich starań, aby każde danie wydane z jego kuchni było na jak najwyższym poziomie kulinarnym. Wszystkie nasze dania przygotowane są z świeżych produktów, codziennie kupowanych, tak by zapewnić naszym potrawom jak najlepszy smak.

 

Oferujemy również szereg usług związanych z masażami, dzięki czemu będą mogli się Państwo odprężyć, zrelaksować po całym dniu zwiedzania. Oferujemy różnego rodzaju masaże takie jak: relaksacyjne, masaże kamieniami itd. Dla Pań przygotowaliśmy zabiegi upiększające, dzięki czemu będą się mogły poczuć jeszcze piękniejsze. Posiadamy również strefę spa w której znajdą Państwo łaźnie oraz sauny. Nie zapomnieliśmy również o klientach którzy cenią sobie sport, ponieważ dla nich mamy specjalną strefę fitness, oraz możliwość wypożyczenia rowerów.

 

Gorąco Państwa zapraszamy do JasminComplex - Hotel Wadowice. 

Wadowice - miasto papieskie

Miasto w Małopolsce liczące ok 20 tysięcy mieszkańców. Jest nazwane również miastem Papieskim, ze względu na to iż to właśnie w tym mieście urodził się Jan Paweł II – pierwszy polak papież. Miasto dysponuje licznymi zabytkami, oraz pomnikami które na pewno warto odwiedzić, poniżej przedstawiamy niektóre z nich:

  • Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II – muzeum biograficzne papieża Jana Pawła II, mieszczące się w jego domu rodzinnym,
  • Klasztor Ojców Karmelitów Bosych i Sanktuarium św. Józefa Na Górce z 1899 r.,
  • Koszary 12 Pułku Piechoty – XIX w.,
  • Dom przy Kościelnej 4 – jeden z najstarszych budynków w mieście (z przełomu XVIII i XIX w., obecnie Muzeum Miejskie i Centrum Informacji Turystycznej),
  • Krzyż Katyński, odsłonięty 22 kwietnia 2010 r.,
  • Pomnik upamiętniający stulecie harcerstwa w Polsce, odsłonięty 18 września 2010 r.,
  • Klasycystyczny dwór Mikołaj (nazwany tak na cześć wójta Mikołaja Komorowskiego) z XIX w.,

 

(źródło https://pl.wikipedia.org/wiki/Wadowice)